Çalışanlarınızın Yaşamına Dokunmak için: “@Wiser – Yaşama Dair”

Son zamanlarda sosyal medya platformlarında takipçi sayıları gittikçe artan …anne ya da …baba hesaplarından biriyle eminim karşılaşmışsınızdır. Bu hesap sahiplerinin güvenilirlikleri çok da sorgulanmadan söyledikleri günlük hayatta harfiyen uygulanabiliyor. Hatta böylece fenomen unvanlarının yanına bir de kitap yazarak, yazar unvanını ekliyorlar. Neden bu insanlar bu kadar takip ediliyor diye düşündüğümüzde cevabın çok insani bir ihtiyaçta olduğunu anlamak hiç zor değil. Cevap; gelişim ihtiyacı.

Şirketlerin de çalışanlarının bu ihtiyaçlarına duyarsız kalamadığını biliyoruz. Sonuçta profesyonellik dediğimiz şey 9-6 saatleri arası bir iş değil. Son yıllarda artan iş hayatı yoğunlukları kişilerin bunlardan sıyrılarak özel yaşamları için zaman ayırma ihtiyaçlarını kaçınılmaz kılıyor. Artık iş ve özel yaşam kavramı o denli iç içe ki, çalışanları için şirketlerin bu konuya yatırım yapması hiç de şaşırtıcı değil.

Örneğin tam da okulların yeni açıldığı bugünlerde yeni nesil anne babaların tavsiyelere mutlaka ihtiyaçları olacaktır. İşte size, çalışanlarınıza verdiğiniz değere paralel, onların özel hayatlarına dokunma fırsatı… Bunun için kendi alanlarında deneyimli, bilimsel yaklaşımları ile kendilerini kanıtlamış uzmanlar tarafından, bu dertlere deva olacak bir tavsiyemiz var.

@Wiser – Yaşama Dair video serisinden bahsediyorum. Güncel, güvenilir ve son derece keyifli anlatımların yer aldığı bu video serisi, adından da anlaşılacağı gibi, yaşamı kolaylaştıracak “bilge”ce tavsiyelerde bulunan kısa kısa videolardan oluşuyor. Tüm yaşam evrelerinde ihtiyaç duyulabilecek pratik çözümler bu 76 videoluk seride ve şu kategoriler altında toplanmış:

  • Çocuk
  • Gençlik
  • Yaşam
  • Kişisel Gelişim

Tüm videolara bir kerede sahip olabiliyorsunuz ve çalışanlarınıza özel hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri çocuk gelişiminden, ergen psikolojisine, zayıflamadan, seyahat önerilerine kadar birçok alanda destek olabiliyorsunuz. Üstelikte bunu internette her yerde videoları dolaşan değil, bu işleri profesyonel olarak yapıp belki de kolay ulaşılamayacak çok değerli uzmanlar ile sunabiliyorsunuz. Bu videoların kimi sohbet, kimi de uzman tavsiyesi videoları olarak kurgulanmış durumda. Çok kısa, hızlı tüketilebilen videolar ve nokta atışı sorularınıza cevap verebiliyorlar.

 

 

 

 

“@Wiser – Yaşama Dair” videolarını öncelikle kendiniz için mutlaka izleyin. Sonra çalışanlarınıza da sunmak isteyeceğinizden hiç şüphem yok.

Detaylı bilgi için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.