[email protected]üs Projesi

[email protected]üs, 2011 yılından bu yana eğitim teknolojileri alanında tüm yenilikleri bünyesinde toplayan, stratejik insan kaynakları yönetimi içerisindeki eğitim ve gelişim faaliyetlerine entegre olmuş örnek bir projedir. Proje kapsamında çalışanların teknik ve mesleki gelişimleri sağlanmasına büyük katkıda bulunulmaktadır. Öte yandan çalışanların profesyonel gelişimleri yine yatırım yapılan alanların başında gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra sunulan kişisel gelişim ve hobi eğitimleriyle de çalışanların motivasyonlarına ne derece önem verildiğini en iyi şekilde ortaya konmaktadır.

 

Sistem üzerinde yaklaşık 300 farklı konu başlığında eğitim yer almaktadır. Bunun dışında ek gelişim materyalleri olarak video, makale ve sunumlar da yine sistem üzerinden paylaşılmaktadır. Çalışanları İngilizce seviyelerinin gelişmesi açısından sistem üzerinden sadece İngilizce eğitimi verilmekle kalmayıp farklı gelişim eğitimlerinin de İngilizce verilmesiyle yabancı dil gelişimine büyük katkı sağlanmaktadır.

 

 

[email protected]üs, Türkiye’de ilaç şirketleri içerisinde ilk sosyal öğrenme ve sosyal bilgi paylaşım modelini hayata geçirerek kurumsal hafızanın yaratılmasında da önemli bir rol üstlenmektedir. Öte yandan bu bilgilere mobil cihazlardan da erişimi sağlayarak kesintisiz bilgi edinmede Türkiye’de yine ilk projelerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

 

 

[email protected]üs içinde barındırdığı farklı öğrenme araçlarıyla oldukça zengin bir öğrenme ve bilgi kütüphanesidir. Bu doğrultuda eğitim alanındaki teknolojik yeniliklere paralel olarak farklı ürün ve çözümlerin [email protected]üs’e entegre edilmesine devam edilecektir. Kısacası [email protected]üs, eğitim ve gelişim ile ilgili tüm yenilikleri barındıran, çalışanlarının gelişimini ön planda tutan Türkiye’de öncü bir projedir. [email protected]üs projesinde yer almaktan büyük mutluluk duymaktayız.

 

 

 

Kurumların eğitim ve gelişim ihtiyaçları için yeni nesil çözümleri tek bir çatı altında sunan, 20 yıllı aşkın sektör deneyimiyle Türkiye'nin ilk ve öncü eğitim teknolojileri firmasıdır.

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.