Esnek Profesyoneller için Esnek Dil Öğrenme Çözümü: Rosetta Stone

Şu sıralar profesyonel dünyada en çok konuşulan kavramlardan biri de esneklik. Hızla değişen dünyaya uyum sağlamak, adapte olabilmek iş dünyası için ilk akla gelen beceriler haline geldi. Kurumlar çalışanlarını bu becerilerle donatmak için çeşitli eğitim ve gelişim programlarına yatırım yapıyorlar. Hizmet aldıkları eğitim teknolojilerinin de sürekli değişen dünyaya ve esneme kabiliyeti artan çalışanlarına uyum sağlamasını bekliyorlar.

Bu yazıda sizlere ödüllü kurumsal dil eğitim çözümü Rosetta Stone’un esnek öğrenme modelinden bahsetmek istiyoruz 🙂

1. Zamandan ve mekandan bağımsız öğrenebilme

Öğrenmenin her zaman, her yerde gerçekleşebileceğine dair artan bir farkındalık var. Çalışmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu görmemizi sağlayan dijital takvimlerimiz var. Araştırmalar, günümüz çalışanının kendi programını oluşturmak için özerklik istediğini, öğrenmenin nereye sığacağına kendi karar vermek istediğini gösteriyor.

Rosetta Stone’un dijital öğrenme deneyimi ve mobil uygulaması sayesinde, çalışanlarınız eğitimlere dilediği yerde ve zamanda ulaşabilir. Hatta, Çevrimdışı Mod özelliği ile çalışanlarınız, internet erişimi olmayan durumlarda, önceden seçip indirdikleri eğitim parçalarını tamamlayabilirler. İlerleme ve kullanım süresi, WiFi ve / veya hücresel ağa yeniden bağlandıklarında, çalışanların hesabıyla senkronize olur. Mobil deneyimin detaylarına ulaşmak için buraya tıklayın.

2. Dil seçimini değiştirebilme

Rosetta Stone ile çalışanlarınız 24 dile erişebilir ve dil seçimlerini değiştirebilirler. Almanca, Arapça, Çince, Farsça, Filipince, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan veya İngiliz İngilizcesi), İrlandaca, İspanyolca (İspanya veya Latin Amerika İspanyolcası), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, Vietnamca veya Yunanca öğrenebilirler.

Bir Catalyst kullanıcısı iseniz, dil seçiminizi nasıl değiştirebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın. Dil seçiminizi değiştirebilmeniz için, platform yöneticinizin (admin) bunu yapabilmenize izin vermiş olması gerekiyor.

3. Farklı cihazlardan öğrenebilme

Kullanıcılar, dilerlerse bilgisayar başında ya da Rosetta Stone mobil uygulamalarıyla, internet bağlantısı ile desteklenen iPad®, iPhone®, Android cihazlar veya Kindle Fire ile öğrenebilirler. Uygulamalara erişmek için buraya tıklayın.

4. Lisans değiştirebilme

Kurum tarafındaki platform yöneticileri (adminler), kullanıcılar arasında lisans değişikliği yapabildiği gibi, aynı kullanıcının lisans türünü de (bronz, gümüş, altın) değiştirebilirler. Bir platform yöneticisi iseniz, lisans atamasının nasıl yapılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

Kendi organizasyonunuzda esnek dil öğrenme yolculuğunuza başlamaya hazır mısınız?

Teknoloji, çalışanların taleplerine ve değişen düzene ayak uydurmamıza her zamankinden daha fazla yardımcı oluyor. Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte esnek öğrenme, şirketlerin daha çevik olmasına da olanak tanıyor.

Rosetta Stone hakkında daha detaylı bilgi almak için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.