Koray Öztürkler, İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları

isletmeler-icin-dijital-pazarlama-ipuclari-koray-ozturkler

Markanızın dünyaya açılan kapısı sosyal medyayı en etkili kullanmanın yolu “Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” videolarında!

İletişim teknolojilerinin hızla geliştiği ve her alanda etkili olduğu bilgi toplumunda, sosyal medya hayatımızın belki de en önemli parçası haline geldi. Sadece kişilerin değil kurumların ve markaların da önemli parçası haline gelen sosyal medya, kamuoyu oluşturma ve marka imajı gibi konularda çok büyük öneme sahiptir.

Kurumlar için dijital kanallarda birçok fırsat var ve bu fırsatlar her geçen gün daha da artıyor. Sunulan bu fırsatları verimli bir şekilde değerlendirebilmek adına Koray Öztürkler, internetin sağladığı yeni pazarlama dünyasından en iyi şekilde nasıl faydalanılabileceğini anlatıyor. Kullanıcı sayısı ve etkinlik açısından aktif olarak yer alınabilecek Facebook, Twitter, Instragram ve Youtube sosyal medya ağlarında yapılan pazarlama aktiviteleriyle ya da e-posta pazarlamasıyla, işletme olarak pazarlama yaparken, web sitesi ya da blog hazırlarken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden detaylı olarak bahsediyor. Ayrıca, kurumların ne zaman mobil bir uygulamaya ihtiyaç duyabileceklerinin, ayrıca nasıl mobil uygulama geliştirebileceklerinin ve geliştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinin cevaplarını ayrıntılı bir şekilde veriyor.

Dijital kanalların sunduğu pratik ve etkili pazarlama yöntemleri doğru kullanıldığı takdirde, kurumlar için sağlayacağı fırsatlar ve imkânlar yadsınamayacak düzeydedir. Özellikle bu konuda profesyonel rehberlik amacıyla hazırlanmış 31 videodan oluşan “Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” ile KOBİ’lerin yarışta öne geçme şansı artık çok daha yüksek.

Bu eğitim kapeti video, resim ve metnin, ses’in birlikte kullanılmasıyla oluşur. Haliyle öğrenme durumuna birden fazla duyu organı dâhil olur ve öğrenme ortamına ne kadar duyu organı dâhil edilirse, öğrenme o kadar kalıcı ve etkili olur. Bu videolarda da Koray Öztürkler’in konuşmalarını kuvvetlendiren yazı ve animasyonlar kullanılarak anlatılanlar, sizi ve çalışanlarınızı hiç sıkmayacak bir şekilde, hap gibi veriliyor.

Sektöre ve kurumsal iletişime dair engin bir bilgi birikimine sahip Koray Öztürkler’in dijital pazarlamanın günümüzde denenmiş ve başarısı kanıtlanmış stratejilerini detaylı bir şekilde anlattığı video serisinde marka iletişim araçlarının en iyi ve en verimli şekilde nasıl kullanılabileceğine dair önemli tüyoları veriyor. “Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” her boyuttaki firmanın ister web ortamında, ister mobil cihazlarda kendine göre bir çözüm üretebilmesini hedefliyor.

“Koray Öztürkler: İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları” ile siz de dönüşüme ayak uydurun!

Tanıtım filmini inceleyebilirsiniz.

Kurumların eğitim ve gelişim ihtiyaçları için yeni nesil çözümleri tek bir çatı altında sunan, 20 yıllı aşkın sektör deneyimiyle Türkiye'nin ilk ve öncü eğitim teknolojileri firmasıdır.

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.