Kobiler E-öğrenmeden Nasıl Faydalanabilir ?

Türkiye’nin, 400’e yakın eğitim başlığı ile en kapsamlı e-öğrenme kataloğu olan Enocta Eğitim Kataloğu’na en son İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini ekledik. Bu eğitimlerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı, çalışanların bilmesi şart koşulmuş olan çalışma mevzuatı ve çalışanların yasal hak ve sorumlulukları konularında genel bilgiler anlatılıyor.

 

 

Enocta Eğitim Kataloğu’nda yer alan MS Office eğitimlerinin yanısıra Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaretin Finansmanı, Temel Finans, Temel Muhasebe gibi başlıkları da kapsayan Finans Eğitimleri bulunmaktadır. Kobiler ayrıca Bir Ekibi Yönetmek, Motivasyon Yönetimi gibi kişilerin profesyonel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimlerden de faydalanabilirler.

Kurumların eğitim ve gelişim ihtiyaçları için yeni nesil çözümleri tek bir çatı altında sunan, 20 yıllı aşkın sektör deneyimiyle Türkiye'nin ilk ve öncü eğitim teknolojileri firmasıdır.

Leave a reply:

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.